Bild von Zwillingen mit Sprechblasen | Mit meinen Ideen überschreite ich gern Grenzen Landesgrenzen gehören auch dazu | Pepperl+Fuchs Berufserfahrene

Folyamatmérnök – fröccsöntés, NPI project-támogatás

07.06.2022

Ungarn Produktmanagement / Vertrieb / Projektierung

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6600 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat és alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási és folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 600 munkatársunk foglalkozik termeléssel és értékesítéssel.

Mérnökcsapatunk erősítéséhez szakértő munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe:

FELADATAI

  • Új műanyag termékek gyártásba vezetésének szakmai és dokumentációs támogatása a projectvezetők felé

           (ajánlat kérések, műszaki elbírálások, megrendelések, számlajóváhagyások, műszaki dokumentációk rendszerezése)

  • Kommunikáció a termék tervező mérnökökkel. Termék vs. szerszám design.
  • Új fröccsöntő szerszámok terveinek műszaki elbírálása
  • Régi fröccsöntő szerszámok állapotfelmérésében való részvétel
  • Egyszerűbb szerszámbeszerzési projectek önálló kezelése
  • Termék ki- és be- transzferek támogatása
  • Részvétel a szerszám beszállítók felkutatásában, minősítésében
  • Gépbeállítók szakmai támogatása
  • Új technológiák kvalifikálása és bevezetése, mintagyártás támogatása
  • Alapanyag próbák követése, szakmai támogatása
  • Termékek gyárhatósági felülvizsgálata, folyamatstabilitás fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Műanyag feldolgozásban, fröccsöntésben szerzett több éves gyakorlati tapasztalat
  • Műszaki téren szerzett diploma
  • 3D CAD program napi szintű használata konstrukció elemzésre
  • Kommunikációs szintű (írás és beszéd) angol nyelvtudás
  • Strukturált, szabálykövető dokumentáció kezelés
  • MS Office ismeretek

ELŐNY

  • Fröccsöntő mérnöki vagy anyagmérnök polimer szakirányú diploma
  • Projectvezetésben szerzett tapasztalat
  • Folyamatmérnöki, ill. LEAN tapasztalat
  • 3D CAD tervezési tapasztalat
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Családias kollektíva és kellemes munkakörnyezet

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el hozzánk szakmai önéletrajzát magyarul, német és/vagy angol nyelven is e-mail címünkre!

Jelentkezési határidő:

Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.

8200 Veszprém, Kistó u. 16-18

Visztné Vámosi Barbara / HR vezető

E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com

Internet: www.pepperl-fuchs.de

Zeichnung einer Pepperl+Fuchs Ansprechpartnerin

Barbara Vamosi Visztne

Haben Sie Fragen?
Ich helfe Ihnen gerne weiter.

FAQ

Wie Sie sich bewerben

Paul umkreist von Fragezeichen

Wer wir sind

Sie wollen mehr über Pepperl+Fuchs erfahren?