Bild von Zwillingen mit Sprechblasen | Mit meinen Ideen überschreite ich gern Grenzen Landesgrenzen gehören auch dazu | Pepperl+Fuchs Berufserfahrene

SCM – Műanyag fröccsöntő üzem termelésszervező

07.06.2022

Ungarn Supply Chain Management / Logistik / Einkauf

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6600 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat valamint alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási továbbá a folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 600 munkatársunk foglalkozik műanyag termékek, kábelszerelvények gyártásával valamint értékesítéssel.

Vállalatunk zavartalan működéséhez szükséges munkakörökbe keressük új kollégánkat:

FELADATAI

  • A Pepperl+Fuchs cégcsoport telephelyeiről érkező belső megrendelések feldolgozása, visszaigazolása
  • A termelés részére gyártási terv létrehozása, a kapacitás és alapanyag elérhetőség figyelembevételével
  • Közreműködés és folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, az alapanyag beszerzőkkel, a termeléssel és a logisztikával
  • PIPO (phase in-phase out) tervezés
  • Egyeztetés a vállalati részlegek munkatársaival
  • Alkalomszerűen kimutatások készítése
  • Együttműködés a cégcsoport telephelyeivel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, kreativitás
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Együttműködő készség, dinamizmus, csapatmunkában való aktív részvétel

ELŐNY

  • Termelő vállalatnál szerzett gyártástervezői tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • ERP rendszer használata, számítógépes ismeretek
  • MS Excel, Word, Access ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias kollektíva és kellemes munkakörnyezet egy nemzetközi hátterű cégben

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el hozzánk szakmai önéletrajzát magyarul, német és/vagy angol nyelven is e-mail címünkre!

Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.             Internet: www.pepperl-fuchs.de

8200 Veszprém, Kistó u. 16-18                                      Tel: 88/545-120

Visztné Vámosi Barbara / HR vezető                             E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com

Zeichnung einer Pepperl+Fuchs Ansprechpartnerin

Barbara Vamosi Visztne

Haben Sie Fragen?
Ich helfe Ihnen gerne weiter.

FAQ

Wie Sie sich bewerben

Paul umkreist von Fragezeichen

Wer wir sind

Sie wollen mehr über Pepperl+Fuchs erfahren?