Bild von Zwillingen mit Sprechblasen | Mit meinen Ideen überschreite ich gern Grenzen Landesgrenzen gehören auch dazu | Pepperl+Fuchs Berufserfahrene
Berufseinsteigende Berufserfahrene

Operátor több műszakban

04.06.2024

Ungarn - Veszprém Produktion / Fertigung Vollzeit Präsenzarbeitsplatz

Do you love developing cutting-edge innovations…

… and developing your career at the same time?

Then you've come to the right place! We can offer you plenty of space for your ideas, excellent development possibilities and exciting challenges.

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6600 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat valamint alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási továbbá a folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 450 munkatársunk foglalkozik műanyag termékek, kábelszerelvények gyártásával valamint értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatai

  • Műanyag alkatrészek gyártása
  • Kábelkonfekcionálás, szerelés, vágás
  • Fénykábel szerelés

Amit Kínálunk

  • Energia bónusz bruttó 65.000 Ft/hó
  • Előírtnál magasabb műszakpótlék (18:00-06:00 = 60%)
  • Jelenléti Bónusz
  • Év végi jutalom (cégeredménytől függően)
  • Karácsonyi csomag
  • Jubileumi ajándék
  • Beiskolázási, születési, temetési támogatás
  • Megyebérlet vagy helyi járat térítése 100%-ban, vagy gépkocsi használat térítése (15 Ft/km)
  • Kulturált, tiszta, modern, klimatizált munkakörülmények

Elvárások

  • Min. 8 osztály, számítógép alapszintű ismerete
  • Éles látás, jó kézügyesség
  • Hajlandóság több műszakos munkarendben dolgozni

Felkeltettük érdeklődésedét?

A jelentkezéshez kérjük elküldeni az önéletrajzot e-mail címünkre!

E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com

Internet: www.pepperl-fuchs.de

Telefon: +36/30-600-6125

Címünk: Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.

  8200 Veszprém, Kistó u. 16-18.