Bild von Zwillingen mit Sprechblasen | Mit meinen Ideen überschreite ich gern Grenzen Landesgrenzen gehören auch dazu | Pepperl+Fuchs Berufserfahrene
Berufseinsteigende Berufserfahrene

Szerszám előkészítő – TPU-Plastic

26.03.2024

Ungarn - Veszprém Produktion / Fertigung Vollzeit Präsenzarbeitsplatz

Do you love developing cutting-edge innovations…

… and developing your career at the same time?

Then you've come to the right place! We can offer you plenty of space for your ideas, excellent development possibilities and exciting challenges.

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 7000 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat valamint alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási továbbá a folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 500 munkatársunk foglalkozik műanyag termékek, kábelszerelvények gyártásával valamint értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerszám előkészítő  – TPU-Plastic

Feladatai

  • Fröccsöntő szerszámok és hozzátartozó eszközök, alkatrészek kis javítása, polírozása
  • Javított, módosított, új szerszámok és hozzátartozó eszközök, alkatrészek karbantartása a leírt karbantartási utasításoknak megfelelően
  • Hagyományos forgácsoló gépek kezelése
  • Fröccsöntő szerszámokban betét cserék, átszerelések elvégzése
  • Munkaműveletek elvégzéséhez szükséges eszközök, gépek kezelése, előírt karbantartása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, ami a munkaműveletekkel kapcsolatosan számítógépen

Elvárások

  • Szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség (szerszámkészítő, géplakatos, gépgyártás technológiai technikus)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Elöny

  • Angol / német alapszintű ismerete (rajz jelölések területén)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Elvárt  Kompetenciák

  • Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Precizitás

Amit Kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy gazdaságilag kiegyensúlyozott, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások valamint egyéb szociális juttatások, lehetőségek
  • Családias kollektíva és biztonságos, kellemes, klimatizált munkakörnyezet
  • Műanyag-feldolgozás területén jártas szakértői csapat segítsége a megfelelő szakmai ismeretek megszerzése érdekében
  • Modern technológiai megoldásokra nyitott vezetőség

Felkeltettük érdeklődésedét?

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre.

E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com

Barbara Vamosi Visztne | Pepperl+Fuchs Ansprechpartner

Barbara Vamosi Visztne

Szívesen segítek
Önnek ha kérdése van.

spacer

FAQ (Allgemein)

Wie Sie sich bewerben

Paul umkreist von Fragezeichen
spacer

Wer wir sind

Sie wollen mehr über Pepperl+Fuchs erfahren?

spacer

Karriere-Blog

Interessante Einblicke ins Unternehmen und spannende Stories zukünftiger Kolleg*innen

spacer